belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Květen 2011

Who´s gonna save the world ?

31. května 2011 v 18:26 | Kačíí


Tu písničku miluju,ale co to je teď vedlejší. Dnešek byl úžasnej. ON mě pozval na zmrzlinu. Bavili jsme se spolu a ňák jsme se dostali k srdečním záležitostem. Řekl že jak chodí s paní "zrzavou" (nic proti zrzkám,ale ona je prostě blbá, nebo jsem jen zaujetá kvůli NĚMU?) no a že si spolu už moc nerozumí. Takže to mi zlepšilo den na maximum... no mohlo to být lepší mohl říct, že mě mmiluje a ....ach...!!! No ale nejsme v žádný pohádce co? (:D) Nechci si dělat zbytečný naděje ale ono to prostě nejde! Pořád přemýšlím nad tím jestli je možné že mě chce JEN jako kamarádku nebo jestli je možné že by mě fakt chtěl...
Někdy jsem moc velikej optimista. Když si to tak promítám jediný romantický nebo nějak "zamilovaný" gesto od NĚJ bylo to, že mi koupil zmrzlinu. Ach jo!
I KNOW YOU DON´T LOVE ME SO WHY AM I EVEN TRYING
Ne ne ne a ještě jednou ne! Teď jsem zase pesimista. Nebo realista? Kruci? Jak mám zahnat tyhle myšlenky a nekazit si tenhle dobrej den. Hlavní je že jsme spolu byli, že mi řekl že jim to s paní zrzavou neklape a že jsme se i párkrát zasmáli.A zajímá vás to vůbec? Asi ne co? No což dělám to hlavně pro sebe pro vás jen minimálně. Jen pokud by vás to zajímalo.
A na závěr mám pro vás otázky:
1. Barbie styl a vy?
2. Co si myslíte o paparazzi blozích?
3. Působím na vás jako vymetená trubka ?
-Ty otázky jsou rekce na jedno děvče, co mi psalo do komentářů, tak se nedivte :)

30. května: paparazzi ? Kdo je to?

30. května 2011 v 18:59 | Kačíí
Teď jsem se koukala na web PJ a viděla jsem tam odkaz na paparazzi. Co jsou sakra zač? Paparazzi o blogerkách? Je to normální? Co chtějí jako "paparazzitovat" ? (:D) Jako blog hezkej a zajímavý články tam maj,ale když jsem si přečetla další jeden jejich článek právě o PJ: PJ zveřejnila svou váhu!!! nechápu to, má 59 ale vědi jak je vysoká? Chtěj aby se z PJ kůli nim stala anorektička? Nenormální a hlavně jak tam nakonci píšou: PJ nám díky své fotce poskytla pohled i na její nohy. Rudý lak, krásně opálené,ale to je asi tak všechno. Co víc chtějí? Rudý lak je fakt hezkej a klukům přijde sexy, opálené nohy jsou taky bezva a co víc chtěj? Tetování tř
eba? Jo to by šlo... Ne já paparazziblogy asi nepochopím.
Jinak co si myslíte o PJ vy? Já jsem o ní zjistila přes krasna.cz a je mi sympatická.

30. května: Kačíí vás zdraví

30. května 2011 v 18:40 | Kačíí
Ahoj všichni,
tak co nového? U mě? U mě nic.. jen jsem si založila blog.
Takže pokud přávě náhodou čtete tenhle článek tak vám gratuluju, čtete první článek tohoto blogu.
Jsem jmenuji se Kateřina,ale i kámošky mi říkají Kačí, nebo pak také (spíš) Barbie.
Přiznám se, Barbie styl se mi líbí. No co, každý máme nějaký styl někdo je Emo, někdo Metalista... je toho hodně. Mě je Barbie nejbližší a nehodlám se tím tajit. No ale tolik o mě, tento blog bude spíš deníčkovský dám sem co mě zajímá ale nebudu dělat rubriky články hledejte v archivu. Říkám je to spíš deníček. Takže k deníčku.
Už ste byli někdy zamilovaný? Já právě teď prožívám obrovskou lásku, jenže je jen z mojí strany. ON to očividně nesdílí. Budu se o něm tady ve článkách zmiňovat jako o NĚM. Je to spíš šampónek a hodně děvkař,ale já ho miluju. ON to ví, normálně si píšem a bavíme se spolu,ale to je asi tak všechno nikam dál to nevede. Dneska jsem HO potkala. Pozdravil mě a usmál se na mě. Achiiich mě to nestačí...( :( )