belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Who´s gonna save the world ?

31. května 2011 v 18:26 | Kačíí


Tu písničku miluju,ale co to je teď vedlejší. Dnešek byl úžasnej. ON mě pozval na zmrzlinu. Bavili jsme se spolu a ňák jsme se dostali k srdečním záležitostem. Řekl že jak chodí s paní "zrzavou" (nic proti zrzkám,ale ona je prostě blbá, nebo jsem jen zaujetá kvůli NĚMU?) no a že si spolu už moc nerozumí. Takže to mi zlepšilo den na maximum... no mohlo to být lepší mohl říct, že mě mmiluje a ....ach...!!! No ale nejsme v žádný pohádce co? (:D) Nechci si dělat zbytečný naděje ale ono to prostě nejde! Pořád přemýšlím nad tím jestli je možné že mě chce JEN jako kamarádku nebo jestli je možné že by mě fakt chtěl...
Někdy jsem moc velikej optimista. Když si to tak promítám jediný romantický nebo nějak "zamilovaný" gesto od NĚJ bylo to, že mi koupil zmrzlinu. Ach jo!
I KNOW YOU DON´T LOVE ME SO WHY AM I EVEN TRYING
Ne ne ne a ještě jednou ne! Teď jsem zase pesimista. Nebo realista? Kruci? Jak mám zahnat tyhle myšlenky a nekazit si tenhle dobrej den. Hlavní je že jsme spolu byli, že mi řekl že jim to s paní zrzavou neklape a že jsme se i párkrát zasmáli.A zajímá vás to vůbec? Asi ne co? No což dělám to hlavně pro sebe pro vás jen minimálně. Jen pokud by vás to zajímalo.
A na závěr mám pro vás otázky:
1. Barbie styl a vy?
2. Co si myslíte o paparazzi blozích?
3. Působím na vás jako vymetená trubka ?
-Ty otázky jsou rekce na jedno děvče, co mi psalo do komentářů, tak se nedivte :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kačenka Kačenka | Web | 31. května 2011 v 18:33 | Reagovat

Ja som ti len povedala to, že s tebou nesúhlasím. Paparazzi sú podľa mňa fajn. Možno je to šialené, ale aspoň máme trošku väčší prehľad o blogerkách. A ja mám tiež rada Barbie, blog mám celý v ružovom, ak si si nevšimla, keď sa ma niekto spýta tak mu poviem že mám rada Barbie a nevadí mi vystupovať z davu. Lenže taká rada, Barbie princess býva na oblečení pre malé dievčatká, takže si toto označenie, ešte aj tak pekne vysvietené väčšina ľudí vysvetlí ako že si malá trápna trupka čo si hrá s bárbinkamy a lieta si po domčeku v sukničke a s paličkou v ruke a pri tom si spokojne šteboce že je princeznička a Ze si ju vezme princ na bielom koni, čo je trošku detinské. Sorry, môj názor :P.

2 paparazzi-scenka paparazzi-scenka | Web | 18. června 2011 v 20:08 | Reagovat

1. Barbie styl a vy? Nic moc.
2. Co si myslíte o paparazzi blozích? My jsme nejlepší!!!
3. Působím na vás jako vymetená trubka ? Ne

3 Meggi Meggi | Web | 25. října 2011 v 14:54 | Reagovat

Ne nejsem, Báárbí.
2. Nesnáším.))
3. Ne;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama