belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Červen 2011

please don't leave this wolrd

25. června 2011 v 20:05 | Kačíí
Dnešek je smutný den tak nějak celkově. ON si našel holku! ;(( Vůbec nevím co mám dělat chci brečet, brečím, ne já řvu! Achjóóó můžu to vzdát ona je desetkrát tak hezčí než já a lepší. Zůstanu sama. Nikdy nebudu mít jkluka jakého chci. Po mě jedou jenom hnusáci. ;(( Je to absolutně v p***i

5454447062_71d7d77cbe_z_large

Kondom?

19. června 2011 v 19:00
Titulku článku se nedivte, do slovního fotbalu to napsala PJ :D Tak mě to trošičku dostalo,ale dost těch pubertálních výlevů. Vzhůru do dalších. PJ mi napsala, že nechce být s Barbie stylem spojována tak co to jako má znamenat? Tím chce říct že je Barbie ale jen se za to stydí? Hm. Od tý doby co jsem na blogu se názorům na toto téma nestačím divit!!!
Dnešek:
Balit balit balit. Nebo spíš nákupy nákupy nákupy. přece do Francie nepoletím v něčem obyčejném? Máma mi udělala radost a objednala mibrýle D&G (sluneční) ale asi mi do té doby nepřijdpu,ale to nevadí jinak já jsem si dneska koupila úžasné modré letní šatičky a k tomu červený jakoby takový ten plážový svetřík, bílé brýle a červené korále a bílé boty na mainkém ale přece podpatku. Nevim proč mipodpatky máma nedovoluje ale to nevadí. Jednoutřeba jo. Jenomk těm šatům. Jsou bez ramínek, takže to bude trochu problém ale musím zaklepat naštěstí nepadaj!
Já už se tak těším. Jedu až v pátek ale už chci mít všechno hotové. Ještě všechno vyběhat ve škole. Ve čtvrtek pro vysvědčení a alivederci (nevím jak se to píše:D)

Slovní fotbal

18. června 2011 v 15:16 | Kačíí
Tak jo viděla jsem to na blogu u Princezny Mišky a dost se mi to líbilo tak to sem dávám taky.

VYKOPÁVÁM: Barbie

Paparazzi už mě znaj

18. června 2011 v 15:00 | Kačíí
Z názvu článku by vám mělo být všechno jasné. Jsem u paparazzi známá jako jedna z PJiných obdivovatelek. Čím jsem zrovna já tak unikátní? Tím že jí obhajuju? Obhajuju i Justina Biebera a spoustu dalších. Jasně že mám PJ jako blogovou celebrtu ráda,ale nemusí si mě tak všichni škatulkovat. Její blog navštěvuju a chci vědět co se o ní novéh píše ale to je věechno. Líbí se mi její styl oblékání a tak. A třeba se mi i líbí jak je v komentech a ve článcích sympatická. Ale nejsem přece jediná. Co sem se koukala tak v miss blogerce vyhrála a měla dost hlasů tak ji lidi maj rádi a v komentářích kde jí obhajuju nejsem jediná tak co?
Prostě se mi líbí co dokázala a že je prostě v pohodě holka. Jen jsem si myslela že je barbie,ale v jednom rozhovoru na paparazzi blogu napsala že má svůj styl ale barbie že jí nevadí a já si myslím že to neni pravda podle mě prostě jen nechce aby jí lidi nadávali podle mě je barbie a štve mě že se bojí to říct ale to je jedno.
Jo a 27. teda pojedu do tý Paříže teta si bude brát notas tak jestli tam bude připojení k internetu tak se možná i dostanu na blog ale pochybuju. V Paříži sem ještě nikdy nebyla a chci jí vidět celou!!! To asi ne ale prostě chci vidět co nejvíc a jestli budu ořád chodit a v podpatkách tak asi večer přídu a padnu do postele.
A rozhodla sem se že si založím Spřátelené blogy. Takže kdo chce spřátelit ať napíše.

I plyšáček potěší

10. června 2011 v 19:50 | Kačíí
Dneska jsem od NĚJ dostala plyšáčka. Melého medvídka. Miluju HO i toho medvídka. Tomu medvídkovi budu říkat JEHO jménem. A čím jsem si zasloužila toho plyšáka?
Včera jsme spolu byli venku jen tak po škole když jsem čekala až pro mě přijede mamka tak se mnou čekal mamka volala že je silnice zasekanáa že se zdrží tak ON navrhl že bysme se mohli spolu projít. A bavilijsme se o zvířatech a on že o prázdninách dostane psa a já řekla že bych taky chtěla ale máma má alergii tak nesnese žádný chlupatý zvířata a že mě to mrzí a on že v tom případě mám doma asidost plyšáků a já že ani ne, tak mi dneska dal méďu.
Miluju miluju miluju miluju miluju JE!
A nemůžu se dočkat až poletíme do tý Paříže. Sice ho neuvidím ale budu mít u sebe medvídka od něj ♥

Omlouvám se moc moc moc

9. června 2011 v 17:37 | Kačíí
Ahojky
tak moc se omlouvám, že jsem zde nebyla. Moc mě to mrzí,ale snad už to bude lepší doufejme. Psali jsme čtvrtletku za čtvrtletkou a já se musela učit. Fuj! No zase sem zavítala na paparazzi blog. A psali tam o mě. Teda ne jako o blogerce ale jako o PJině obdivovatelce. Dobrý aspoň o mě napsali beru to jako reklamu. No a už vim kam pojedem o prázkách je rozhodnutý že pojedu s tetou do Paříže už se těšim a pak s rodičema do Itálie a pak s babičkou do Anglie. Už se tak těšim. Hodim vám sem pak fotky. Do Paříže pojedu už poslední týden ve školním roce takže tu fotky budou cobydup! :)
Ach já už se tak těším až to příde k nám do kin: