belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Březen 2012

Až jednou

23. března 2012 v 18:12 | Kačíí
Dneska sme měli ve škole za úkol napsat slohovku na téma naše budoucnost. A hádejte jaké pako nevědělo co má psát? odevzdala jsem papír se třemi větami a když jsem viděla co z slohy psali ostatní. Já lastně nemám ani tušení čím chci být kolik dětí jakého manžela.
Ale hlavně to povolání.
Tak určitě nechci utírat někde záchody ale chci mít hodně peněz za málo práce chci si užívat.
smějte se mi ale mě to děsí.
kdykoli se mě někdo zeptá.
ještě před rokem jsem chtěla být letuška ale to bylo. zjistila jsem totiž že nejsem vysoká štíhlá a krásná aby po mě každý cetující starý mládenec pokukoval. a navíc najdu si někoho a budu mít rodinu a co pak?
takže už zase nevím co ze životem. jakým směrem se vydat.

P.S. začínám uvažovat o kadeřnici jako povolání

Zase tady

21. března 2012 v 17:56 | Kačíí
A už sem zase tu!
Už sem chtěla milionkrát zkončit ale vždycky se pak stane to že PJ napíše náký článek o blogování nebo se vám stane to že Dotty Anne (!!!) vám napíše do komentářů že jí je líto že končíte. Mám to ale štěstí.
Takže i když to tu nikdo nečte budu si tu psát co chci co se děje a v šedesáti to ukážu svým vnoučatům.
S klukama to je pořád při starym bohužel jsem furt zamilovaná do 2 stejných ale vim že s tim jednym to rozhodně nemá cenu.
Taky jsem změnila celý svůj styl. ZA JEDEN DEN!
Prostě jsem se jednou vydala na nákupy a místo toho abych hledala zase ty růžové věci jsm si koupila takové ty volný trička a obrovský mikiny, kde si člověk připadá strašně skvěle. A už si na sebe nevezmu ani podptky. Napřed že se jich nezbavím ale asi před 3 týdny jsem si kvůli tomu vyvrkla kotník protože tam na chodníku byl hrbol a mě tam pravá noha zahučela a kotník to neunes. Takže teniky, tenisky, tenisky.
Zase někdy
vaše
Kačíí
(Přemíšlím že si přezdívku změním na Cathy nebo Katherine ale nevím to má ted každá)