belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Červenec 2012

Chci tě a ty to víš

27. července 2012 v 19:39 | Kačíí
Neni nad lásku. Dominik o kterym sem už psala je opravdu pan dokonalý. neni namyšlenej, je s ním sranda a už jsme spolu byli 3x venku. jednou jsme se jen tak courali parkem, podruhý městem a po třetí mě vzal do kina. jenom mě štve že spolu ještě nechodíme. flirt to jo ale to je asi tak všechno. ale nebudu to řešit užívam si tohohle protože je to báječný.
vždycky když se mě dotkne projede mnou úplně elektrický proud. prostě úžasnej pocit.
a já ho miluju
miluju
miluju

Tumblr_lxyh9e2ovg1qmuodpo1_500_large

Končeně štastná

14. července 2012 v 10:24 | Kačíí

481965_256514994459963_104200744_n_large
lidičky! už jsem ani nedoufala že někdo ako já by mohl být štastnej ale je to tak! konečně je tu léto a včera se objevil i záblesk zamilování. teda abste rozumněli stále nikoho nemám, ale už to že jsem byla seznámena s úžasným milým a buhví co ještě klukem tak to je báečný pocit.
docela vtipný je že nás seznámil kluk kterej mi jak všichni víte zlomil srdce a změnil mi tak celý život. ale s tím klukem se prostě nejde nebavit po měsíci jsem ho potkala s nákou holkou na ulici a on mě pozdravil. a pak po asi týdnu jsem ho potkala zase a on se mě zeptal jak se vůbec mám a už to šlo. takže jsme se zase spřátelili. i když jsem neměla daleko k tomu abych se do něj zase zamilovala tak stejně to bylo fajn no a včera mě pozval na jeho party. neměl tátu doma tak si hrál na hrdinu :D on je jeho táta hodně takový psycho i já se hho bojim a po svym synáčkovi si šlape celkem dost. no a na tý party jsem poznala jeho spolužáky a kluky o kterých se nikdy nezmínil a mezi nimi byl i Dominik ♥
Dominik s krásnýma hnědýma vlasama a s patkou. s hnědýma očima a krásnym úsměvem. v bílém tričku Armani!!! a on si tam se mnou povídal ai nejvíc. a když už jsem musela jít domů řekl že mě rád poznal a že si napíšem na fb :)
takže mám radost. sem spokojená a štastná.
xo Kačíí