belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Končeně štastná

14. července 2012 v 10:24 | Kačíí

481965_256514994459963_104200744_n_large
lidičky! už jsem ani nedoufala že někdo ako já by mohl být štastnej ale je to tak! konečně je tu léto a včera se objevil i záblesk zamilování. teda abste rozumněli stále nikoho nemám, ale už to že jsem byla seznámena s úžasným milým a buhví co ještě klukem tak to je báečný pocit.
docela vtipný je že nás seznámil kluk kterej mi jak všichni víte zlomil srdce a změnil mi tak celý život. ale s tím klukem se prostě nejde nebavit po měsíci jsem ho potkala s nákou holkou na ulici a on mě pozdravil. a pak po asi týdnu jsem ho potkala zase a on se mě zeptal jak se vůbec mám a už to šlo. takže jsme se zase spřátelili. i když jsem neměla daleko k tomu abych se do něj zase zamilovala tak stejně to bylo fajn no a včera mě pozval na jeho party. neměl tátu doma tak si hrál na hrdinu :D on je jeho táta hodně takový psycho i já se hho bojim a po svym synáčkovi si šlape celkem dost. no a na tý party jsem poznala jeho spolužáky a kluky o kterých se nikdy nezmínil a mezi nimi byl i Dominik ♥
Dominik s krásnýma hnědýma vlasama a s patkou. s hnědýma očima a krásnym úsměvem. v bílém tričku Armani!!! a on si tam se mnou povídal ai nejvíc. a když už jsem musela jít domů řekl že mě rád poznal a že si napíšem na fb :)
takže mám radost. sem spokojená a štastná.
xo Kačíí
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dotty Anne Dotty Anne | Web | 15. července 2012 v 21:08 | Reagovat

Mám z tebe neskutečnou radost :) Ani nevíš, jak moc ti to s Dominikem přeju! :) Jen pro ujasnění.. není náhodou ten kluk s psycho tátou 'pan S' ? :D

2 Dotty Anne Dotty Anne | Web | 18. července 2012 v 22:16 | Reagovat

No, trošku vím, o koho jde no :D neznám ho osobně, ale i na fb to stačilo :D
Mimochodem, ne, není to M., jde o jednoho snoba, kterej se mě snažil jen dostat za každou cenu do postele.. a já jsem mu málem podlehla.. ale nakonec jsem si včas uvědomila, že mi za to fakt nestojí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama