belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Leden 2015

den

24. ledna 2015 v 20:15 | Kačí
nejsem tak moc depresivní člověk. je pravda že všechno hodně řeším, ale nejsem depresivní. tento blog sice svědčí poslední dobou o opaku, kdyby to někdo četl musel by si mne přestavit, jak pořád chodím a brečím. to ale neni pravda. koneckonců na začátku tenhle blog byl hodně optimistické místo. až přehršle optimismu a růžových brýlí. tedˇje normálním bloggerm teen holky.
a já nejsem depresivní. nejsem.

lidé

23. ledna 2015 v 20:59 | Kačí
jsme jen lidé. a jako lidé chybujeme. a učíme se.
jen občas padáme na hubu a dost to bolí.
přišlo mu divný proč jsem odtažitá, jestli jsem v pořádku.
miluju, když se stará. už jsem si říkala, že ano možná mě má rád, možná mě taky milujje. už jsem si říkala, že mu to řeknu.
pak mu ale přišel messenger od nějaký holky. a on začal vychvalovat její prsa.

sex

21. ledna 2015 v 16:27 | Kačí
kamarádka dneska řešila, že už měsíc neměla sex. já ho neměla půl roku možná dýl. nevím, ale zvládám to bez toho. myslím si, že celé to s tím "já bych šukala/píchala/..." je jenom hra na drsný a velký holky. nezdá se mi to. nemám tu potřebu.

dát si zpátečku

20. ledna 2015 v 14:09 | Kačí
možná že mám řešení. možná že vím jak z toho ven. možná že omezit vídání se s ním by pomohlo. ukončit vztah který mám v hlavě a udělat takový rozchod. nepsat si s ním do noci. nebudu mít čas. posunout se. zapomenout na to, že je a jít mezi jiné lidi. dát šanci jiným. užívat si.

a nebo být celý den zavřená doma a čekat na to až napíše "Ahoj"

sen

19. ledna 2015 v 8:12 | Kačí
měla jsem sen tak trochu zvláštní.
a víš ty co?
byli jsme tam spolu

co by

18. ledna 2015 v 13:50 | Kačí
co by se stalo, kdyby jsem mu řekla, že ho miluju?

otočil by se a odešel?
nervózně by se usmál a začal by couvat?
opatrně by mi řekl, že to necítí?
omezil by vídání a psaní si se mnou?
řekl by mi, že miluje jinou?
řekl, že mě má taky rád jako kamarádku?
vymluvil by se, že by vztah mohl zničit tohle úžasné přátelství?
a nebo by mne chytl za ruce, usmál by se a políbil? a když by polibek zkončil řekl by, "Já tebe taky"

minimalist

17. ledna 2015 v 1:41 | Kačí
druhý post. už na novym vzhledu. jsem s tim spokojená, protože je to minimalistický. poslední dobou mám v lásce minimalismus. jsou to právě ty malé signály, které mění všechno.

v předchozím postu jsem se hrabala v minulosti. dnes zkusím přítomnost. zítra třeba budoucnost.
tak co je dnes? sobotní ráno a zoufalství.

mohla jsem si změnit přezdívku. na něco jiného než Kačíí ale ne. já jsem Kačíí každým coulem a pořád jsem ten beznadějný naivní romantik. nevracela bych se ke srovnávání myšlenek kdyby nebylo co srovnávat a tak tu sedím a jsem opět zamilovaná.

a hezky se říká že do něj. protože vždycky je to nějaký on. on, ten pravý, ten jiný, ten upřímný. a když ne tak je to jiný on. a pak jsem tu já. sedím tu sama, protože já vždycky sedím sama, protože já nikam nechodím, protože já neumím pít. a jsem zamilovaná a on to neví.

vždycky se usměje. ukáže na nějakýho kluka a zkouší ze mě dostat, jestli se mi tamten náhodou nelíbí. nikdy se mi nelíbí. a tak mi říká o tom, kdo se líbí jemu.

to je tak, když se zamiluju do svého nejlepšího kamaráda.

a přitom by stačilo číst ty malé signály a on by věděl a já bych byla nejspíš ještě víc nešťasná, protože by to mohlo znamenat konec i toho malého přátelského něčeho.

Po letech

17. ledna 2015 v 0:57 | Kačíí
poslední článek byl v červenci 2012. je to neuvěřitelné jak to letí. stárneme všichni a všichni tam jednou musíme. když jsem si četla své staré zápisky, řikala jsem si, že by bylo na místě se za sebe stydět. ale ne. každý si prošel jednou něčím, čím já. puberta dělá s lidma věci. puberta je jako alkohol. všechno se to točilo kolem lásky. kolem toho zamilovat se a bejt milován. nevím, proč to má příroda takhle nastavený. vzpomínám si, jak mě vždycky všchno hodně bralo. zamilovala jsem se do každýho usměvavýho kluka, co prošel kolem. a měla to být láska na vždy, ale copak může, když se znáte pár dní. prakticky po týdnu to všechno končilo. dětský lásky. tolik neúspěchů. tolik zklamání a slz. a všechno to tu je. den po dni. skoro teda.

nikdy jsem nepsala dlouhý články, ale myslím, že dnes po třech letech by to bylo na místě. mám v hlavě tolik myšlenek a neumím je dostat ven.

jsem na střední. to je taková krásná změna. první můj blogový článek po třech letech a je ze mě středoškolačka. do plnoletosti si ještě pár dní počkám, ale je ze mě žena. aneb další věc, co se vám přihodí, když jste na střední. je vtipné si uvědomit, že když jsem zde psala naposled vrchol vyznání lásky bylo líbat se. pak jsem šla na gympl a najednou se objevil kluk a byli jsme spolu dlouho. a pak to přišlo. nervozita, strach a první sex. najednou svět dostal jiný barvy a já se cítila jinak. poprvé nemůže být fajn. nezáleží na tom jak moc toho druhého milujete. napoprvý to nikdy neni tak kouzelný, ale změní vás to. cítíte se jinak. zjistila jsem, že nic z toho, co píšou na internetových stránkách pro holky není tak docela pravda. poznávám a učím se sama. ze svých zkušeností.

chtěla bych se vrátit ke psaní. jenom kvůli sobě. nemyslím si, že tohle snad někdy někdo četl nebo by číst chtěl. ale pro mě to je dobré. člověku během toho docvakne spoustu věcí.

jen bych měla změnit vzhled. a popis.

AHOJ

právě jste se dostali na stránku
jedné obyčejné pubertačky co se
nikdy nezamiluje do toho správného.
A to se zamilovává často a vždycky
blbě. Příběh jk z jedné Barbie od Mattela
se stala obyčejná holka se stylem pohodlnýho
oblečení a botasek.
_____________________________
Kdysi tenhle blog bejval
úplně celej růžovej a řeičky typu
-nemám co na sebe-

Ale

ted se dostal do podoby úplně jiné. Bude se měnit
asi stejně jako moje nálady. Snad i pro lidi to bude zajímavý
čtení protože sem si tu zatim psala skoro sama.
ale pořád si stojím za tím, že se nebudu stydět za něco, čím si prošel každý. jen někdo v tichosti a někdo to musel sdílet na internetu. adresu už asi nezěmním, ale aspoň něco mi zůstane připomínkou.
jdu měnit.
růžová-emo- já
to je vývoj.