belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

minimalist

17. ledna 2015 v 1:41 | Kačí
druhý post. už na novym vzhledu. jsem s tim spokojená, protože je to minimalistický. poslední dobou mám v lásce minimalismus. jsou to právě ty malé signály, které mění všechno.

v předchozím postu jsem se hrabala v minulosti. dnes zkusím přítomnost. zítra třeba budoucnost.
tak co je dnes? sobotní ráno a zoufalství.

mohla jsem si změnit přezdívku. na něco jiného než Kačíí ale ne. já jsem Kačíí každým coulem a pořád jsem ten beznadějný naivní romantik. nevracela bych se ke srovnávání myšlenek kdyby nebylo co srovnávat a tak tu sedím a jsem opět zamilovaná.

a hezky se říká že do něj. protože vždycky je to nějaký on. on, ten pravý, ten jiný, ten upřímný. a když ne tak je to jiný on. a pak jsem tu já. sedím tu sama, protože já vždycky sedím sama, protože já nikam nechodím, protože já neumím pít. a jsem zamilovaná a on to neví.

vždycky se usměje. ukáže na nějakýho kluka a zkouší ze mě dostat, jestli se mi tamten náhodou nelíbí. nikdy se mi nelíbí. a tak mi říká o tom, kdo se líbí jemu.

to je tak, když se zamiluju do svého nejlepšího kamaráda.

a přitom by stačilo číst ty malé signály a on by věděl a já bych byla nejspíš ještě víc nešťasná, protože by to mohlo znamenat konec i toho malého přátelského něčeho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama