belle tragédie

Kačíí/16/studentka

你是美丽的

R U mine Arctic Monkeys
Ultraviolence Lana Del
A tenhle blog je soundtrack mýho života

Po letech

17. ledna 2015 v 0:57 | Kačíí
poslední článek byl v červenci 2012. je to neuvěřitelné jak to letí. stárneme všichni a všichni tam jednou musíme. když jsem si četla své staré zápisky, řikala jsem si, že by bylo na místě se za sebe stydět. ale ne. každý si prošel jednou něčím, čím já. puberta dělá s lidma věci. puberta je jako alkohol. všechno se to točilo kolem lásky. kolem toho zamilovat se a bejt milován. nevím, proč to má příroda takhle nastavený. vzpomínám si, jak mě vždycky všchno hodně bralo. zamilovala jsem se do každýho usměvavýho kluka, co prošel kolem. a měla to být láska na vždy, ale copak může, když se znáte pár dní. prakticky po týdnu to všechno končilo. dětský lásky. tolik neúspěchů. tolik zklamání a slz. a všechno to tu je. den po dni. skoro teda.

nikdy jsem nepsala dlouhý články, ale myslím, že dnes po třech letech by to bylo na místě. mám v hlavě tolik myšlenek a neumím je dostat ven.

jsem na střední. to je taková krásná změna. první můj blogový článek po třech letech a je ze mě středoškolačka. do plnoletosti si ještě pár dní počkám, ale je ze mě žena. aneb další věc, co se vám přihodí, když jste na střední. je vtipné si uvědomit, že když jsem zde psala naposled vrchol vyznání lásky bylo líbat se. pak jsem šla na gympl a najednou se objevil kluk a byli jsme spolu dlouho. a pak to přišlo. nervozita, strach a první sex. najednou svět dostal jiný barvy a já se cítila jinak. poprvé nemůže být fajn. nezáleží na tom jak moc toho druhého milujete. napoprvý to nikdy neni tak kouzelný, ale změní vás to. cítíte se jinak. zjistila jsem, že nic z toho, co píšou na internetových stránkách pro holky není tak docela pravda. poznávám a učím se sama. ze svých zkušeností.

chtěla bych se vrátit ke psaní. jenom kvůli sobě. nemyslím si, že tohle snad někdy někdo četl nebo by číst chtěl. ale pro mě to je dobré. člověku během toho docvakne spoustu věcí.

jen bych měla změnit vzhled. a popis.

AHOJ

právě jste se dostali na stránku
jedné obyčejné pubertačky co se
nikdy nezamiluje do toho správného.
A to se zamilovává často a vždycky
blbě. Příběh jk z jedné Barbie od Mattela
se stala obyčejná holka se stylem pohodlnýho
oblečení a botasek.
_____________________________
Kdysi tenhle blog bejval
úplně celej růžovej a řeičky typu
-nemám co na sebe-

Ale

ted se dostal do podoby úplně jiné. Bude se měnit
asi stejně jako moje nálady. Snad i pro lidi to bude zajímavý
čtení protože sem si tu zatim psala skoro sama.
ale pořád si stojím za tím, že se nebudu stydět za něco, čím si prošel každý. jen někdo v tichosti a někdo to musel sdílet na internetu. adresu už asi nezěmním, ale aspoň něco mi zůstane připomínkou.
jdu měnit.
růžová-emo- já
to je vývoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama